میز ناهارخوری ارزان

( 1 از 5)

میز ناهار خوری شاپرک | صندلی ماهان کد 30003

خرید میز ناهار خوری شاپرک | صندلی ماهان

قیمت اولیه:

179,000,000ریال

قیمت نهایی:

179,000,000 ریال

( 1 از 5)

میز ناهار خوری شاپرک | صندلی چینی کد 30005

خرید میز ناهار خوری شاپرک | صندلی چینی

قیمت اولیه:

104,000,000ریال

قیمت نهایی:

104,000,000 ریال

( 1 از 5)

میز ناهار خوری آراد | صندلی سزار کد 30009

خرید میز ناهار خوری آراد | صندلی سزار

قیمت اولیه:

166,000,000ریال

قیمت نهایی:

166,000,000 ریال

( 1 از 5)

میز ناهار خوری ویدا | صندلی رابو کد 30001

خرید میز ناهار خوری ویدا | صندلی رابو

قیمت اولیه:

198,000,000ریال

قیمت نهایی:

198,000,000 ریال

فروشگاه اینترنتی مبلمان طلائیه کاشان

میز ناهار خوری ارزان

بسته به مواد اولیه که در تولید میز ناهار خوری استفاده میشود و کیفیت هرکدام، قیمت میز ناهار خوری می تواند متفاوت باشد. در حال حاضر گران ترین میزهای موجود از چوب است و میزهای تولید شده با متریال ام دی اف از نوع ارزان ترین ها دسته بندی میشود. 
بجز میزهای ام دی اف میزهای فلزی از جمله میزهای ارزان قیمت است و به صورت عمده در رستوران ها کاربرد دارد و آن هم به دلیل تنوع پایین در مدل هاست و اکثرا به صورت ساده تولید میشود. 

خرید میز ناهار خوری ارزان باکیفیت

بهترین راه برای خرید میز ناهارخوری ولی باکیفیت خرید آن به صورت و از درب تولیدی است. فروشگاه اینترنتی مبل طلائیه این امکان را برای خریداران گرامی مهیا نموده است که انواع میز ناهارخوری را با کیفیت عالی و قیمت ارزان بدون واسطه و مستقیما از درب تولیدی خریداری نمایند. 

میز ناهار خوری ارزان قیمت

در زمان خرید یک کالا مهمترین دغدغه افراد کیفیت محصول و قیمت آن است، محصولاتی که به صورت آنلاین و بدون واسطه از درب تولیدی خریداری میشود این دغدغه را برای خریداران گرامی برطرف نموده است و به راحتی و با حداقل هزینه اقدام به خرید محصول دلخواه خود خواهید نمود.  

در فروشگاه اینترنتی طلائیه شما باکیفیت ترین میزهای ناهار خوری را با قیمت ارزان تر خریداری و درب منزل تحویل بگیرید. 

خرید میز ناهار خوری

به دلیل تنوع بالای محصولات تولیدی، پاسخگوی تمامی افراد با سلایق گوناگون هستیم، کلکسیونی شامل انواع میز ناهارخوری گرد، مربع، مستطیل، سلطنتی و ... را برای خریداران گرامی مهیا نموده ایم.   
استفاده از میز ناهار در آشپزخانه علاوه بر اینکه مکان خوبی برای میل غذا در تمام وعده های غذایی به ارمغان میاورد، زیبایی و جلوه بی نظیری به خانه و دکوراسیون شما خواهد داد و به عنوان یک کانون گرم برای شما و دورهمی هاتان مهیا خواهد کرد.

میز ناهار خوری ارزان قیمت   

در کمار میز ناهار خوری سلطنتی، میز ناهار خوری کلاسیک و میز ناهار خوری مدرن دو انتخابی است که در زمان خرید میز ناهار خوری امکان آن را دارید. 
قیمت میز ناهار خوری کلاسیک به جهت استفاده از چوب های روس، گردو و راش در مقایسه با میز های ناهار خوری مدرن بالاتر است. برای ساخت میزهای با سبک کلاسیک لازم است از هنر دست و از چوب طبیعی استفاده شود تا در زمان ساخت آن به چوب آسیبی وارد نشود در ضمن چوب های طبیعی از مقاومت بالاتری در مقایسه با چوب های مصنوعی برخوردار است. 
اما برای طراحی میزهای مدرن از چوب ام دی اف استفاده می شود تا با وجود اینکه سبک ها و طرح های متفاوتی دارد، قیمت تمام شده آن بسیار کمتر است. 

به طور کلی می توان گفت سبک کلاسیک با چوب طبیعی و برای ساخت سبک های مدرن از چوب مصنوعی و یا ام دی اف استفاده میشود و بر همین اساس باعث اختلاف قیمت زیادی بین این دو طرح می شود. 
در کنار میزهای با چوب های طبیعی و مصنوعی، میزهای ناهار خوری با فلزی با رویه شیشه ای یکی دیگر از انواع میز ناهار خوری است که به جهت مقاومت بالایی که دارد مناسب رستوران ها و غذا خوری هاست. ولی در عین حال برای استفاده های خانگی نیز مناسب است. قیمت میزهای شیشه ای در مقایسه با میزهای چوبی بسیار ارزان تر است. 

انواع متریال میز غذاخوری 

-    میز ناهار خوری چوبی
-    میز ناهار خوری فلزی
-    میز ناهارخوری پلاستیکی
-    میز ناهار خوری شیشه ای

به طور کلی انواع میز ناهار خوری در 4 دسته چوبی (طبیعی و مصنوعی)، فلزی، پلاستیکی و شیشه ای تولید می شود. 
1-    میز ناهار خوری چوبی
برای تولید میز ناهار خوری چوبی به طور کلی از چوب بلوط، افرا، راش و گردو که دارای دوام بیشتری هستند استفاده میشود، میزهای ناهار خوری چوبی در طرح ها و رنگ های گوناگونی تولید میشود به همین دارای تنوع بالایی است.
2-    میز ناهار خوری شیشه ایی
به جهت مقاوت بالایی که در برابر رطوبت هوا دارد از آن برای رستوران و محیط های کاری استفاده میشود. این نوع میزها با وجود قیمت ارزانی که دارند دارای طول عمر بالایی هستند ولی دارای تنوع کمتری در مقایسه با دیگر طرح ها دارد. 
3-    میز ناهارخوری پلاستیکی
میز ناهارخوری پلاستیکی برای افرادی که تمایل به خرید میزهای سبک و ارزان دارند انتخاب خوبی است و بیشتر برای محیط های باز و فست فودها استفاده میشود. 
4-    میز ناهار خوری شیشه ای
جزء میزهای مدرن و شیک دسته بندی میشود، این مدل از میزها به جهت راحتی در تمیز کردن بیشتر برای فضاهای عمومی استفاده میشود، به جهت اینکه در ساخت آنها از شیشه استفاده شده است به علت شکننده بودن باید از آن مراقبت کرد
 

مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر
design