میز تاشو ⭐️ میز جلو مبلی تاشو ⭐️ عسلی تاشو ⭐️ میز چمدانی

( 1 از 5)

میز جلومبلی و عسلی چمدانی گرد کد 15003

خرید میز جلومبلی و عسلی چمدانی گرد

قیمت اولیه:

15,500,000ریال

قیمت نهایی:

15,500,000 ریال

( 1 از 5)

میز جلو مبلی و عسلی چمدانی بیضی کد 15002

خرید میز جلومبلی و عسلی چمدانی بیضی

قیمت اولیه:

16,800,000ریال

قیمت نهایی:

16,800,000 ریال

( 1 از 5)

میز جلومبلی و عسلی چمدانی پولیشی کد 15001

خرید میز جلو مبلی و عسلی چمدانی پولیش

قیمت اولیه:

19,000,000ریال

قیمت نهایی:

19,000,000 ریال

فروشگاه اینترنتی مبلمان طلائیه کاشان

میز عسلی تاشو | میز چمدانی 

انتخاب اجزاء دکوراسیون خانه تاثیر بسازی در زیبایی و فضای خانه دارد، میز عسلی یکی از کوچک ترین وسایل کاربردی در دکوراسیون است، اما وجود و یا عدم وجود آن در دکوراسیون خانه به خوبی درک میشود. میز عسلی تاشو یکی از مدل های عالی برای فضاهای کوچک و آپارتمانی است. به دلیل تنوع بالای این مدل عسلی ها می توان در انواع دکوراسیون گوناگون مدرن و هم کلاسیک استفاده کرد. 
میز عسلی از جمله وسایل کاربردی است که در کنار مبلمان منزل استفاده میشود. مدل تاشو یا چمدانی آن برای خانه های کوچک و آپارتمانی بسیار عالی است زیرا در زمانی که به آن نیاز نیست تاشده و فضای کمتری را نسبت به حالت عادی اشغال می کند. لازم است در زمان انتخاب میز تاشو چمدانی به ست شدن آن با مبلمان دقت کنید و به گونه ایی باشد که هم با فضای خانه و هم مبلمان هماهنگی داشته باشد. در صورت داشتن مبلمان با طرح های شلوغ از میزهای عسلی بدون طرح استفاده کنید تا تعادل ایجاد شود. 
میز عسلی در مقایسه با میز جلو مبلی ارتفاع کمتری دارد و جابجایی آن راحت است و در کنار آن می توان از میز عسلی نیز جهت پذیرایی استفاده کنید.
کاربرد میز جلو مبلی و عسلی در دکوراسیون داخلی 
مهمترین کاربرد انواع میز جلو مبلی و میز عسلی به عنوان یک مکمل برای زیبایی و نمای بیشتر مبلمان است. با وجود اینکه به عنوان یک جزء کوچک در دکوراسیون داخلی است اما دارای تنوع بالایی از طرح و رنگ و کاربرد میباشد. در زمان انتخاب میز عسلی تاشو لازم است فضای داخلی را در نظر گرفته و با توجه به فضای اتاق نشیمن و بهترین مکان اقدام به خرید میز چمدانی کنید. 

به عنوان مثال برای خانه های کوچک بهترین گزینه میزهای مربع و مستطیلی، برای خانه های که دارای فرزند است میزهای گرد و بیضی بسیار ایده آل چون لبه های تیز میز حذف میشود و در صورت ضربه خوردن شخصی آسیب نمیبیند، همچنین فضای بیشتری برای عبور و مرور خواهید داشت. 

اندازه و ابعاد میز عسلی

در زمان انتخاب میز عسلی تاشو یکی دیگر از فاکتورهای که لازم است به آن توجه داشت سایز و ارتفاع آن است. در زمان چیدمان دکوراسیون نباید فاصله میز تا کاناپه نشیمن از 1 الی 2 اینچ کمتر باشد و ارتفاع آن با مبل نشیمن مقدار کوتاه تر و یا همتراز باشد. ارتفاع 16-18 اینچ برای یک میز تاشو یک ارتفاع استاندارد است و قابل جفت شدن با یک کاناپه معمولی است. اگر ارتفاع مبل بیشتر باشد به همان میزان نیاز به یک جلو مبلی عسلی بلند تا ارتفاع 20 الی 21 اینچ است. 

مواد مورد استفاده در ساخت میز عسلی 

متریال های متنوعی برای تولید میز های جلو مبلی و عسلی تاشو استفاده میشود. مدل های فلزی از موادی همچون برنج و فولاد به همراه شیشه استفاده میشود و دارای شکل ظاهری پیچیده تری هستند. مدل های چوبی آن از انواع چوب گردو، گیلاس، بلوط، افرا و ... تولید میشود. میزهای که با افرا و بلوط تولید میشوند دارای ظاهری ساده هستند و تولیداتی که با چوب گیلاس و گردو هستند دارای ظاهری رسمی تری هستند. 

شکل ظاهری و طرح میز عسلی

میز عسلی تاشو یا چمدانی به انواع مدرن و فانتزی، رسمی و غیر رسمی تولید میشود که لازم است در زمان خرید میز عسلی تاشو به آن توجه داشت. اگر از طرح های جدید و فانتری خوشتان میآید میزهای فلزی با صحفه شیشه ایی نظر شما را به خود جلب خواهد کرد. 

مدلهای میز عسلی

افراد بسته به سلیقه خود یکی از انواع مبلمانهای راحتی، کلاسیک و سنتی و ... را با انواع مدل و سبک را انتخاب می کنند، در کنار آن انواع میز عسلی با طرح و سبک متنوع است با دقت بالایی خریداری می کنند. در کنار مبلمان لازم است میز عسلی سه تکه و میز جلو مبلی خریداری شود زیرا مبلمان بدون میز قابل استفاده نیست. برای ساخت میز عسلی سه تکه در بیشتر مواقع از چوب استفاده میشود. 
به طور کلی برای ساخت میزها از مواد مختلفی استفاده میشود. عمداتاً میزها تمام چوب هستند و در بعضی موارد از فلز و در حالت دیگر از ترکیب چوب و فلز و دو جنس متفاوت است.  جنس میز اصولا بسته به نوع دکوراسیون داخلی است. اگر تمایل دارید مبلمان را به راحتی جابجا کنید، میزهای با طرح مدرن انتخابی خوبی برای شما خواهد بود زیرا این گونه مبل ها به جهت داشتن چرخ و دسته های زیبا به گونه ایی طراحی شده که به راحتی جابجا میشوند. 

قیمت میز عسلی

دکوراسیون منزل بدون میز عسلی و تنها با مبلمان کامل نمیشود. برای اینکه دکور منزل جلوه ی بیشتری داشته باشد، لازم است در انتاب میز و ست کردن آن با مبلمان دقت داشته باشید.  در بعضی از سرویس ها مبل ها با میزهای جلو مبلی و میز عسلی تولید میشوند و به راحتی با مبلمان قابل ست شدن است. به عنواان مثال مبل های با طرح ال لازم است میزهای عسلی و میز جلو مبلی مطابق با اندازه و مخصوص خود داشته باشند. توجه به ابعاد، رنگ، اندازه و شکل ظاهری میز عسلی از جمله مواردی است که باید در زمان خرید میز به آن توجه داشت. قیمت میز عسلی بسته مواد مورد استفاده برای ساخت آن، طرح و ابعاد و یک سری فاکتورها مشخص میشود، بسته به کیفیت و مواد مورد استفاده برای ساخت میز عسلی قیمت آن متفاوت است. 

مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر
design