فروشگاه میز ناهار خوری طلائیه
میز جلومبلی و عسلی چمدانی گرد کد 15003

میز جلومبلی و عسلی چمدانی گرد کد 15003-

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت :

9,500,000 ریال

میز جلومبلی و عسلی چمدانی بیضی کد 15002

میز جلومبلی و عسلی چمدانی بیضی کد 15002-

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت :

10,500,000 ریال

میز جلومبلی و عسلی چمدانی پولیشی کد 15001

میز جلومبلی و عسلی چمدانی پولیشی کد 15001-

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت :

13,400,000 ریال

میزتاشو ⭐️ میز جلو مبلی و عسلی

میز عسلی تاشو | میز چمدانی 

انتخاب اجزاء دکوراسیون خانه تاثیر بسازی در زیبایی و فضای خانه دارد، میز عسلی یکی از کوچک ترین وسایل کاربردی در دکوراسیون است، اما وجود و یا عدم وجود آن در دکوراسیون خانه به خوبی درک میشود. 
میز عسلی تاشو یکی از مدل های عالی برای فضاهای کوچک و آپارتمانی است. به دلیل تنوع بالای این مدل عسلی ها می توان در انواع دکوراسیون گوناگون مدرن و هم کلاسیک استفاده کرد. 
میز عسلی از جمله وسایل کاربردی است که در کنار مبلمان منزل استفاده میشود. مدل تاشو یا چمدانی آن برای خانه های کوچک و آپارتمانی بسیار عالی است زیرا در زمانی که به آن نیاز نیست تاشده و فضای کمتری را نسبت به حالت عادی اشغال می کند. 
لازم است در زمان انتخاب میز تاشو چمدانی به ست شدن آن با مبلمان دقت کنید و به گونه ایی باشد که هم با فضای خانه و هم مبلمان هماهنگی داشته باشد. در صورت داشتن مبلمان با طرح های شلوغ از میزهای عسلی بدون طرح استفاده کنید تا تعادل ایجاد شود. 
میز عسلی در مقایسه با میز جلو مبلی ارتفاع کمتری دارد و جابجایی آن راحت است و در کنار آن می توان از میز عسلی نیز جهت پذیرایی استفاده کنید.
کاربرد میز جلو مبلی و عسلی در دکوراسیون داخلی 
مهمترین کاربرد انواع میز جلو مبلی و میز عسلی به عنوان یک مکمل برای زیبایی و نمای بیشتر مبلمان است. با وجود اینکه به عنوان یک جزء کوچک در دکوراسیون داخلی است اما دارای تنوع بالایی از طرح و رنگ و کاربرد میباشد. 
در زمان انتخاب میز عسلی تاشو لازم است فضای داخلی را در نظر گرفته و با توجه به فضای اتاق نشیمن و بهترین مکان اقدام به خرید میز چمدانی کنید. 

به عنوان مثال برای خانه های کوچک بهترین گزینه میزهای مربع و مستطیلی، برای خانه های که دارای فرزند است میزهای گرد و بیضی بسیار ایده آل چون لبه های تیز میز حذف میشود و در صورت ضربه خوردن شخصی آسیب نمیبیند، همچنین فضای بیشتری برای عبور و مرور خواهید داشت. 

اندازه و ابعاد میز عسلی

در زمان انتخاب میز عسلی تاشو یکی دیگر از فاکتورهای که لازم است به آن توجه داشت سایز و ارتفاع آن است. در زمان چیدمان دکوراسیون نباید فاصله میز تا کاناپه نشیمن از 1 الی 2 اینچ کمتر باشد و ارتفاع آن با مبل نشیمن مقدار کوتاه تر و یا همتراز باشد. 
ارتفاع 16-18 اینچ برای یک میز تاشو یک ارتفاع استاندارد است و قابل جفت شدن با یک کاناپه معمولی است. اگر ارتفاع مبل بیشتر باشد به همان میزان نیاز به یک جلو مبلی عسلی بلند تا ارتفاع 20 الی 21 اینچ است. 

مواد مورد استفاده در ساخت میز عسلی 

متریال های متنوعی برای تولید میز های جلو مبلی و عسلی تاشو استفاده میشود. مدل های فلزی از موادی همچون برنج و فولاد به همراه شیشه استفاده میشود و دارای شکل ظاهری پیچیده تری هستند. 
مدل های چوبی آن از انواع چوب گردو، گیلاس، بلوط، افرا و ... تولید میشود. میزهای که با افرا و بلوط تولید میشوند دارای ظاهری ساده هستند و تولیداتی که با چوب گیلاس و گردو هستند دارای ظاهری رسمی تری هستند. 

شکل ظاهری و طرح میز عسلی

میز عسلی تاشو یا چمدانی به انواع مدرن و فانتزی، رسمی و غیر رسمی تولید میشود که لازم است در زمان خرید میز عسلی تاشو به آن توجه داشت. اگر از طرح های جدید و فانتری خوشتان میآید میزهای فلزی با صحفه شیشه ایی نظر شما را به خود جلب خواهد کرد. 
 

iranian carpet & rug

پشتیبانی وبسایت تخصصی فروش مبل

iranian carpet & rug

سلام 👋

می‌تونید از طریق پیام در واتس‌اپ در اسرع وقت به پاسخ پرسشتان برسید. باتشکر از برقراری تماس با ما

iranian carpet & rug
شروع چت در واتس اپ