میز ناهارخوری بورس انواع سرویس های ناهارخوری [نقد , اقساط]

( 1 از 5)

میز ناهارخوری مینا گرد | صندلی سورنا

خرید میز ناهارخوری مینا گرد | صندلی سورنا

قیمت اولیه:

209,000,000ریال

قیمت نهایی:

209,000,000 ریال

( 1 از 5)

میز ناهار لادن بیضی | صندلی المپیک

خرید میز ناهار لادن بیضی | صندلی المپیک

قیمت اولیه:

175,000,000ریال

قیمت نهایی:

175,000,000 ریال

( 1 از 5)

سرویس ناهار خوری کمجا کلاسیک

خرید سرویس ناهار خوری کمجا کلاسیک

قیمت اولیه:

115,000,000ریال

قیمت نهایی:

115,000,000 ریال

( 1 از 5)

میز ناهار خوری پایه گلدانی | صندلی لهستانی

خرید میز ناهار خوری پایه گلدانی | صندلی لهستانی

قیمت اولیه:

148,000,000ریال

قیمت نهایی:

148,000,000 ریال

( 1 از 5)

میز ناهار خوری درنا | صندلی سپنتا

خرید میز ناهار خوری سپنتا | صندلی درنا

قیمت اولیه:

223,000,000ریال

قیمت نهایی:

223,000,000 ریال

( 1 از 5)

میز ناهار خوری دالبری | صندلی اتریشی

خرید میز ناهار خوری دالبری | صندلی اتریشی

قیمت اولیه:

153,000,000ریال

قیمت نهایی:

153,000,000 ریال

( 1 از 5)

میز ناهار خوری پایه سیفل | صندلی هکتور

خرید میز ناهار خوری پایه سیفل | صندلی هکتور

قیمت اولیه:

222,000,000ریال

قیمت نهایی:

222,000,000 ریال

( 1 از 5)

میز ناهار خوری پایه خراطی | صندلی تینا

خرید میز ناهار خوری پایه خراطی | صندلی تینا

قیمت اولیه:

211,000,000ریال

قیمت نهایی:

211,000,000 ریال

( 1 از 5)

میز ناهار خوری شاپرک | صندلی چینی

خرید میز ناهار خوری شاپرک | صندلی چینی

قیمت اولیه:

183,000,000ریال

قیمت نهایی:

183,000,000 ریال

فروشگاه اینترنتی مبلمان طلائیه کاشان

میز ناهار خوری

در فروشگاه طلائیه با انواع میز که دارای طرح های متفاوت و مدل های جذاب می باشد برخورد خواهید کرد. در طلائیه طیف گسترده ای از انواع میز غذاخوری را قرار داده ایم تا انتخاب برای سلیقه های متفاوت، راحت باشد. شما با خرید از این فروشگاه میتوانید از نظر کیفیت و قیمت، انتخاب متفاوتی داشته باشید.

انتخاب یک ست ناهار خوری مناسب
ابتدا باید مشخص کنید که به دنبال چه نوع میزی هستید. بسته به سلیقه و نیاز ، میز   خود را انتخاب کنید. در ادامه سعی کردیم برای تسریع در انتخاب شما، انواع میزهای ناهارخوری را معرفی کنیم.

تفکر در مورد سبک و فضای زندگی شما نیز بر انتخاب میز غذاخوری موردنظرتان تاثیر می گذارد. شکل نیز در انتخاب این محصول بسیار مهم است. میز ناهار خوری گرد مکالمه را ترغیب می کنند و فضای بیشتری را برای احاطه آنها در محل مورد نظر فراهم می کنند و همچنین این میزها برای فضاهای کوچکتر یا با شکل نامنظم بسیار مناسب است. میز ناهار خوری مستطیلی و مربعی معمولاً جایگاه بیشتری را می گیرند و در صورت لزوم می توانند گوشه ها را جمع کنند.

اگر به دنبال میز غذاخوری متناسب با زیبایی خانه مدرنتان هستید، پیشنهاد ما یک میز غذاخوری مدرن به شماست. هنگام انتخاب میز مدرن، به نحوه استفاده از فضای خود نیز توجه داشته باشید. با طیف گسترده ای از طراحی های میز مدرن ، خریداران می توانند گزینه های زیادی در داشتن انتخابی جذاب برای دکوراسیون مدرن خود داشته باشند.

انواع میز ناهار خوری

1-  میز ناهار خوری ارزان

برای تولید میز ناهار خوری از مواد اولیه متنوعی استفاده میشود که بسته به کیفیت مواد اولیه، قیمت میز ناهار خوری متنوع است. به طور معمول میزهای که از چوب تولید میشوند دارای قیمت بالاتری در مقایسه با میزهای تولید شده از متریال ام دی اف هستند. 
یکی دیگر از میزهای که در دسته بندی میزهای ارزان قرار می گیرد میزهای فلزی است که اصولاً در رستوان از آنها استفاده میشود به جهت تنوع در مدل و ساده بودن طرح های تولیدی است. 

حالا چگونه می توان میزناهار خوری خرید که هم ارزان باشد و هم دارای کیفیت مناسبی باشد، بهترین راه خرید میز به صورت مستقیم و از درب تولیدی هاست. وب سایت طلائیه با ارائه انواع ست صندلی و میز ناهار خوری با کیفیت ولی با قیمت مناسب و ارزان این اطمینان را به شما می دهد که با خرید هر یک از تولیدات این مجموعه محصولی با کیفیت ولی در عین حال با قیمت مناسب را خریداری خواهید نمود. 

2- میز ناهار خوری کلاسیک

برای ساخت این نوع میز از چوب روس یا راش که بر روی آن منبت کاری های چشم نوازی وجود دارد استفاده میشود، این میز در دسته میزهای کلاسیک و سنتی دسته بندی میشود و در مقایسه با میزهای ناهار خوری مدرن دارای قیمت بالاتری است. 

3-  میز ناهار خوری مدرن

میزهای مدرن بر خلاف میزهای کلاسیک دارای نقوش منبت کاری نیستند و برای ساخت آنها بجای چوب از ام دی اف استفاده میشود و از نظر قیمت دارای قیمت پایین تری هستند. میزهای ناهار خوری به شکل دایره ایی از جمله میزهای پرطرفدار است هم به صورت کمجا و هم به صورت معمولی تولید می شوند و مناسب انواع فضا ودکوراسیون میباشند. 

4- میز ناهار خوری کم جا

به میزهای تاشو و کوچکی که این امکان را دارند در فضای کوچکی از آشپزخانه یا گوشه ای از پذیرایی قرار داده شوند میز ناهار خوری کم جا گفته میشود. 
این گونه میزها فضای زیادی را اشغال نمی کند و برای خانه کوچک و آپارتمانی انتخاب فوق العاده ای هستند، این میزها به جهت کوچک بودن خانه های امروزی بسیار مفید و کاربردی هستند. 

5-  میز ناهار خوری تاشو

میزهای ناهار خوری تاشو همانند میزهای کم جا برای خانه های که آشپزخانه کوچک دارند و تمایل دارند میز ناهار خوری را داخل آشپزخانه قرار دهند مفید و کاربردی است، این میزها به جزء مواقع مصرف جمع میشوند و در موقع نیاز باز شده و مورد استفاده قرار می گیرند. 

6-  میز ناهار خوری کوچک

در کنار میزهای ناهار خوری کم جا و تاشو میزهای ناهار خوری کوچک نیز می تواند انتخاب فوق العاده ایی برای خانه های کوچک و آپارتمانی باشد تا فضای کمتری را اشغال نمایند. 
میز ناهار خوری دایره ای برای میزهای 3 یا 4 نفره با دکوراسیون های مدرن انتخاب فوق العاده ایست. 

7-  میز ناهار خوری چوبی

به طور کلی برای ساخت میزهای چوبی از چوب درخت های مانند درخت بلوط، گردو، افرا و ساج استفاده میشود. میزهای چوبی در مقایسه با دیگر میزها از مقاومت و تنوع بیشتری برخوردار است. بر همین اساس از نظر قیمت دارای قیمت بالاتری است، جایگزین چوب از ام دی اف نیز استفاده میشود. امروزه بیشتر میزهای ناهار خوری موجود در بازارچوبی هستند. صفحه میز اکثر کارها ترکیبی از ام دی اف (MDF)  و نئوپان با روکشی از چوب هستند.

برای زوار و پایه میز از چوب طبیعی استفاده می شود. از مزایا میز چوبی این است که هیچ گاه از مد نخواهد افتاد و به راحتی با هر دکوری در خانه، نمایی شیک و زیبا را ایجاد می کند.

8- میز ناهار خوری فلزی

در حال حاضر این مدل از میز غذاخوری بر خلاف زمان گذشته مشتری کمتری دارد.این نوع میز در برابر لکه مقاومت خوبی دارد. به همین دلیل برای خانواده هایی که فرزند کوچک دارند ویا اکثر اوقات مهمان دارند، انتخاب مناسبی می تواند باشد. از معایب میز غذاخوری فلزی می توان به وزن زیاد آن اشاره کرد. اگر شما فردی هستید که مدام می خواهید میز خود را جا به جا کنید ، این گزینه نمی تواند برای شما مناسب باشد.

9- میز ناهار خوری شیشه ای

بعضی از میزها شیشه ای هستند و به راحتی می توان آن ها را با سبک منزل خود تنظیم کرد. افرادی که به دنبال تمیز کردن سریع میز هستند، میز غذاخوری شیشه ای گزینه خوبی است زیرا به راحتی می توان آن را تمیز کرد. صفحه میز غذاخوری شیشه ای دارای ضخامت مناسبی می باشد اما با این وجودبهتر است از قرار دادن ظروف داغ روی آن پرهیز شود.

اگر برای فضایی قدیمی یا کلاسیک به دنبال میز غذاخوری هستید، میز غذاخوری چوبی می تواند انتخاب خوبی باشد. توجه داشته باشید که به هنگام خرید میز چوبی ،میزی انتخاب شود که دارای کیفیت بالا و رنگ با کیفیت در آن استفاده شده باشد. اگرچه میز فلزی زیبایی میز چوبی را ندارد اما از دوام و استحکام بالاتری برخوردار است. میز شیشه ای بسیار حساس و شکننده است و خیلی زود کثیف شده و آثار لک و گرد وغبار روی آن میماند اما با این حال سریع نیز می توان آن را تمیز کرد. حال با این وجود میز غذاخوری شیشه ای بسیار شیک و زیبا می باشد و به راحتی می تواند با دکوراسیون خانه و یا آشپزخانه شما ست شود.

10- میز ناهار خوری پلاستیکی

این نوع میز بیشتر مناسب فضاهای باز مانند تراس، حیاط یا برخی رستوران ها می باشد . انواع میز ناهار خوری تاشو پلاستیکی هم در بازار موجود است که می توانید در زمان سفر از آن استفاده کنید.

قیمت صندلی تک میز ناهار خوری
اگر میز یا سرویسی دارید که تمایل دارید صندلی های آنرا تعویض یا اضافه نمائید می توانید از وب سایت طلائیه از قسمت صندلی های تکی در سایت خریداری نمائید. 
خرید آنلاین سرویس ناهار خوری
خرید اینترنتی با توجه به سختی های رفت و آمد و دنیای شلوغ امروزی، جهت صرفه جویی در زمان انتخاب فوق العادیست. وب سایت طلائیه امکان خرید میز ناهار  خوری در انواع طرح و سبک های متنوع برای خریداران گرامی فراهم شده است. 
قیمت میز ناهار خوری فروشگاه طلائیه را حتما در نظر داشته باشید.
یکی از موارد بسیار مهمی که مشتریان به هنگام خرید بر روی آن حساسیت دارند، قیمت این محصول می باشد. اینکه شما بتوانید محصول خود را با قیمت مناسب خریداری کنید بسیار عالی است، اما باید فاکتورهای مهمی مانند کیفیت، جنس پارچه و متریال چوب میز غذاخوری را هم در نظر داشته باشید. در این زمینه فروشگاه طلائیه سعی کرده است، محصولی با بهترین کیفیت را با قیمت های بسیار خوبی به مشتریان ارائه دهد. یکی از پارامترهای تاثیر گذار بر روی قیمت این محصول انتخاب پارچه آن می باشد. معمولا میز ناهار خوری کم جا و ۴ نفره از قیمت مناسب تری برخوردار است.

مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر
design