فروشگاه میز ناهار خوری طلائیه
صندلی چوبی  مدل شنزو 

صندلی چوبی مدل شنزو 

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت :

16,000,000 ریال

صندلی ​​​​​​​راک مدل تاج منبت

صندلی ​​​​​​​راک مدل تاج منبت

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت :

58,000,000 ریال

صندلی ​​​​​​​راک مدل پشت بلند

صندلی ​​​​​​​راک مدل پشت بلند

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت :

53,000,000 ریال

صندلی مدل سوپر راش

صندلی مدل سوپر راش

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت :

65,000,000 ریال

صندلی راگ پارچه‌ ای

صندلی راگ پارچه‌ ای

0%
تخفیف :
ارسال رایگان
قیمت :

69,000,000 ریال

صندلی راک

صندلی راک 

صندلی راک صندلی مادر بزرگ یا صندلی گهواره ای یکی از معدود صندلی هایست که تمامی افراد در سنین مختلف علاقه زیادی به آن دارند. به جهت حرکت گهواره ایی گونه ایی صندلی راک، باعث آرامش شده و در نتیجه خستگی ذهنی و جسمی افراد را بر طرف می نماید، در دکوراسیون خانه های قدیمی صندلی راکر یکی از ارکان اصلی است، لازم است در زمان خرید صندلی راک به نکاتی توجه داشت. 

فاکتورهای مهم در زمان خرید صندلی راک

- کلاسیک یا مدرن
اگر قصد استفاده از صندلی راک را دارید و تنها به جهت زیبایی و خاص بودن آن اقدام به خرید آن نمی کنید، صندلی مدل راک می تواند انتخاب عالی برای شما باشد. صندلی های راک کلاسیک و قدیمی بیشتر جنبه تزینی داشته و مناسب کلکسیونرهاست و راحتی صندلی های طرح مدرن را ندارد. 
- ابعاد صندلی 
در زمان خرید صندلی راک چه به صورت حضوری و چه به صورت اینترنتی لازم است حتما به اندازه و ابعاد شخصی که می خواهد از آن استفاده کند توجه داشت. مهمترین ویژگی صندلی راک راحتی آن است و میبایست فضای کافی داشته باشد تا شخص احساس تحت فشار بودن نداشته باشد.  
- امنیت و تعادل 
از مهمترین فاکتورهای صندلی راک، حس امنیت و تعادل است، مناسب است برای راحتی بیشتر قسمت پشتی و نشیمن صندلی گهواره ای با پارچه و فوم پوشیده شود، تا در کنار حس نرمی برای روزهای سرد حس سرما به بدن شخص منتقل نشود. 

انواع صندلی راک

صندلی راک در اشکال متنوع و با کاربردهای گوناگونی تولید می شود از جمله پرکاربردترین صندلی های راک می توان به: 
صندلی راک مدرن: 
طراحی مدرن در بعضی موارد اصول کلاسیک را دچار چالش کرده اند و باعث تغییرات اساسی شده اند، صندلی های که با طرح مدرن تولید میشوند دارای تغییرات ساختاری و ظاهری، ابعاد متفاوت تر و ظاهری مدرن تولید و روانه بازار میشوند.  
صندلی راک کلاسیک:
یکی از قدیمی ترین و نوستالژی ترین نوع صندلی های راک مدل کلاسیک است، نام دیگر این صندلی، صندلی مادر بزرگ است که در ساخت آن از چوب تماماً مرغوب استفاده میشود. 
صندلی راک راحتی: 
صندلی راک راحتی یا راک مبلی، به رنگ سفید است و به گونه ایی است که راحتی و طراحی یک مبل یک نفره را دارد و تنها تفاوت آن این است که بجای پایه های مبل معمولی، از پایه های صندلی راکر استفاده میشود. 

iranian carpet & rug

پشتیبانی وبسایت تخصصی فروش مبل

iranian carpet & rug

سلام 👋

می‌تونید از طریق پیام در واتس‌اپ در اسرع وقت به پاسخ پرسشتان برسید. باتشکر از برقراری تماس با ما

iranian carpet & rug
شروع چت در واتس اپ