صندلی راک

( 1 از 5)

صندلی چوبی مدل شنزو 

خرید صندلی چوبی مدل شنزو

قیمت اولیه:

29,000,000ریال

قیمت نهایی:

29,000,000 ریال

( 1 از 5)

صندلی ​​​​​​​راک مدل تاج منبت

خرید صندلی ​​​​​​​راک مدل تاج منبت

قیمت اولیه:

58,000,000ریال

قیمت نهایی:

58,000,000 ریال

( 1 از 5)

صندلی ​​​​​​​راک مدل پشت بلند

خرید صندلی ​​​​​​​راک مدل پشت بلند

قیمت اولیه:

53,000,000ریال

قیمت نهایی:

53,000,000 ریال

( 1 از 5)

صندلی مدل سوپر راش

خرید صندلی مدل سوپر راش

قیمت اولیه:

65,000,000ریال

قیمت نهایی:

65,000,000 ریال

( 1 از 5)

صندلی راگ پارچه‌ ای

خرید صندلی راگ پارچه‌ ای

قیمت اولیه:

69,000,000ریال

قیمت نهایی:

69,000,000 ریال

فروشگاه اینترنتی مبلمان طلائیه کاشان

صندلی راک 

صندلی راک صندلی مادر بزرگ یا صندلی گهواره ای یکی از معدود صندلی هایست که تمامی افراد در سنین مختلف علاقه زیادی به آن دارند. به جهت حرکت گهواره ایی گونه ایی صندلی راک، باعث آرامش شده و در نتیجه خستگی ذهنی و جسمی افراد را بر طرف می نماید، در دکوراسیون خانه های قدیمی صندلی راکر یکی از ارکان اصلی است، لازم است در زمان خرید صندلی راک به نکاتی توجه داشت. 

فاکتورهای مهم در زمان خرید صندلی راک

- کلاسیک یا مدرن
اگر قصد استفاده از صندلی راک را دارید و تنها به جهت زیبایی و خاص بودن آن اقدام به خرید آن نمی کنید، صندلی مدل راک می تواند انتخاب عالی برای شما باشد. صندلی های راک کلاسیک و قدیمی بیشتر جنبه تزینی داشته و مناسب کلکسیونرهاست و راحتی صندلی های طرح مدرن را ندارد. 
- ابعاد صندلی 
در زمان خرید صندلی راک چه به صورت حضوری و چه به صورت اینترنتی لازم است حتما به اندازه و ابعاد شخصی که می خواهد از آن استفاده کند توجه داشت. مهمترین ویژگی صندلی راک راحتی آن است و میبایست فضای کافی داشته باشد تا شخص احساس تحت فشار بودن نداشته باشد.  
- امنیت و تعادل 
از مهمترین فاکتورهای صندلی راک، حس امنیت و تعادل است، مناسب است برای راحتی بیشتر قسمت پشتی و نشیمن صندلی گهواره ای با پارچه و فوم پوشیده شود، تا در کنار حس نرمی برای روزهای سرد حس سرما به بدن شخص منتقل نشود. 

انواع صندلی راک

صندلی راک در اشکال متنوع و با کاربردهای گوناگونی تولید می شود از جمله پرکاربردترین صندلی های راک می توان به: 
صندلی راک مدرن: 
طراحی مدرن در بعضی موارد اصول کلاسیک را دچار چالش کرده اند و باعث تغییرات اساسی شده اند، صندلی های که با طرح مدرن تولید میشوند دارای تغییرات ساختاری و ظاهری، ابعاد متفاوت تر و ظاهری مدرن تولید و روانه بازار میشوند.  
صندلی راک کلاسیک:
یکی از قدیمی ترین و نوستالژی ترین نوع صندلی های راک مدل کلاسیک است، نام دیگر این صندلی، صندلی مادر بزرگ است که در ساخت آن از چوب تماماً مرغوب استفاده میشود. 
صندلی راک راحتی: 
صندلی راک راحتی یا راک مبلی، به رنگ سفید است و به گونه ایی است که راحتی و طراحی یک مبل یک نفره را دارد و تنها تفاوت آن این است که بجای پایه های مبل معمولی، از پایه های صندلی راکر استفاده میشود. 

صندلی راک لهستانی :

ترکیب صندلی راکینگ کلاسیک با صندلی لهستانی در نهایت صندلی راک لهستانی است. قیمت صندلی راک ریلکسی جدایی از قیمت صندلی راک لهستانی، به صورت ویژه ایی خاص و منحصربفرد خواهد بود.

صندلی راک مکانیکی :

در این مدل صندلی راک طراحان با تغییر شکل قسمت پایه گهواره ای یا راکر، طرح جدیدی از صندلی راک را خلق کرده اند، در صندلی راک مکانیکی بجای پایه کمانی شکل از یک ساختار مکانیکی خاص برای ایجاد حرکت گهواره ای استفاده می کنند.

صندلی فضای باز یا راک باغی:

مهمترین مزیت و ویژگی صندلی راک داشتن حس آرامش است، اگر این حس آرامش با فضای باز و باغ همراه شود این حس آرامش دو چندان خواهد بود، برای طراحی صندل راکی باغی از مواد و متریال مقاوم در برابر تابش نور خورشید و آب و عوامل محیطی استفاده میشود.

همانطور که در بالا اشاره شده صندلی های راک دارای تنوع زیادی از نظر طرح و کیفیت مواد برخور دارند.

دکوراسیون لاکچری در خانه با خرید صندلی راک

یکی از خاص ترین و منحصربفردترین وسایل و اجزاء دکوراسیون خانه صندلی راک است، با شنیدن نام صندلی راک به طور ناخودآگاه تصور صندلی چوبی گهواره ای کنار شومینه به همراه یک فنجان چایی گرم و کتاب به ذهن خطور خواهد کرد.

صندلی راک جزء محبوب ترین و پرطرفدار ترین نوع صندلی هاست که می تواند جلوه خاصی به دکوراسیون خانه شما بدهد، در این مطلب به معرفی نکات لازم در زمان خرید صندلی راک می پردازیم.

مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر
design