بی گدار به آب نزن +۹ فوت طلایی خرید ناهارخوری خوب

بی گدار به آب نزن +۹ فوت طلایی خرید ناهارخوری خوب

یک میز ناهارخوری خوب، صرفا یک میز وصندلی برای غذا خوردن نیست، بلکه می تواند، کانونی گرم برای صرف مهربانی ها ودلخوشی ها نیزباشد. این روزها برای خرید یک ناهارخوری خوب و ایده آل، که متناسب با سلیقه و دکوراسیون منزل شما باشد وهم چنان از کیفیت مطلوبی نیز برخوردار باشد، باید یک کفش آهنین به پا داشته باشید.

چرا که امروزه متاسفانه با وجود تنوع های بسیاردر مدل و جنس های ناهارخوری ونیز افزایش نمایشگاه های عرضه کننده سرویس ناهارخوری، هم چنان در کنار مدل های اصل و اورجینال مدل های تقلبی و فیک نیز وجود دارد، که از نظر شکل و ظاهر با مدل اصل خود بسیارشبیه هستند، اما با کیفیتی بسیار پایین ترولی با همان قیمت اصل خود به فرو می رسند. اما جای سوال است که با وجود این چنین شباهت هایی، چگونه می توانیم یک ناهاری خوب و با کیفیت خریداری نمائیم؟

نگران نباشید!! من خود زخمی و فریب خورده این شباهت های کاذب و مدل های تقلبی بوده ام و تا مدت ها بعد از خرید ناهارخوری به ظاهر اصل، ناراحت بودم که چرا بی گدار به آب زده و قبل از خرید ناهارخوری بررسی و تحقیق نکردم .

اما امروز من سعی کرده ام در این مقاله با تکیه برتجربه هایی که مدتهاست درعرصه تولید ناهارخوری و مبلمان داشته ، تمام فوت وفن های خرید ناهارخوری خوب را برایتان بیاورم ،تا بتوانید با مطالعه آن ها ، لذت خرید ناهارخوری خوب را تجربه کنید و مانند من در گذشته نه چندان دور، گرفتار بازارهای تقلبی و سیاه نشوید.

معیارهای انتخاب و تشخیص یک ناهارخوری خوب
  ۱. راحت و استاندارد باشد

امیدوارم شما از آن دسته از آدم هایی نباشید، که هنگام خرید میز و صندلی ناهارخوری تمام زوایا ازجمله : پایه میزو صندلی ناهارخوری ، زیبایی وجنس آن را بررسی می کنید. اما از فاکتورمهم استاندارد بودن صندلی و میز غافل می شوید، چرا که بخشی از هدف ما برای خرید یک ناهارخوری خوب، جلوگیری از عادت های بد نشستن و شکل گیری نامناسب ستون فقرات است.

یکی از مهم ترین خصوصیات یک صندلی استاندارد، ارتفاعی است که کف صندلی شما تا زمین دارد. ارتفاع صندلی باید به گونه ای باشد که هنگامی که کف پای شما به طور کامل روی زمین می گیرد، حالت زانوی شما با سطح زمین به حالت زاویه ی ۹۰ درجه باشد. اگر این ارتفاع به طور مناسب تنظیم نشود به قسمت های نرم پشت ران و استخوان های لگن فشار وارد می آورد.

کف صندلی نیز باید به گونه ای باشد که عرض آن از عرض باسن شما بیشتر باشد ، که شما به راحتی بتوانید تعادل خود را برقرار نمائید. وعلاوه بر آن از راحتی و نرمی ایده آل  برخوردار باشد که هنگام نشستن طولانی مدت روی آن احساس ناراحتی و پریشانی نکنید .

علاوه بر آن استاندارد بودن ، تکیه گاه صندلی بسیارحایز اهمیت است ، چرا که اگر ستون فقرات شما در وضعیت نامناسب خود قرار بگیرد، سایر اندام ها مانند گردن  را نیز درگیر می کند.  پس باید به گونه ای تنظیم شود که انحنای  ستون فقرات شما به راحتی در آن جای بگیرد وارتفاع آن نه زیاد کوتاه و نه زیاد بلند باشد.

پس از انتخاب یک صندلی ایده آل میزی را نیز انتخاب کنید، که ارتفاع آن متناسب با صندلی شما باشد. مطمئن باشید انتخاب یک میز و صندلی استاندارد غذا خوردن را برای شما دلچسب تر خواهد کرد.

از مواد اولیه مرغوب ساخته شده باشد.    
یک ناهارخوری خوب بدون شک باید از مواد اولیه خوب ومرغوبی نیز ساخته شده باشد، که بتواند علاوه بر داشتن ظاهری جذاب و کارآمد، با گذشت زمان دچار فرسودگی نشود. واز دوام و طول عمر مطلوبی برخوردار باشد .

دیدگاهتان را درباره این مطلب بنویسید

نام و نام خانوادگی: *

شماره موبایل: *

ایمیل:

دیدگاه: *

دیدگاه کاربران

design