مبل کلاسیک

( 1 از 5)

مبل کلاسیک کارولین کد 12009

خرید مبل کلاسیک کارولین

قیمت اولیه:

422,000,000ریال

قیمت نهایی:

422,000,000 ریال

فروشگاه اینترنتی مبلمان طلائیه کاشان

مبل کلاسیک

مبلمان کلاسیک برای نخستین بار در کشورهای اروپایی و به طور ویژه در ایتالیا رایج گردید و بعد از آن وارد کشورهای آسیایی و به طور ویژه خاندان سلطنتی و خانواده های ثروتمند رسید. برای طراحی این مبل از اصول و سبک طراحی کلاسیک بهره گرفته شده است. 

مبل کلاسیک چیست؟

مبل کلاسیک به جهت استفاده از چوب های با نقش و نگار فراوان در بدنه مبل، به همراه منبت های که در دسته ها و تاج و پایه های مبل استفاده باعث شده مبل کلاسیک در دسته مبل های لاکچری و لوکس دسته بندی شود و طرفداران خاص خود را نیز داشته باشد. 
مبلمان کلاسیک برای افرادی که علاقه مند به دکوراسیون کلاسیک هستند و اشخاصی که تمایل دارند از ترکیب چوب، پارچه و چرم برای دکوراسیون فضای داخلی خود استفاده کنند می تواند انتخاب ایده آلی باشد. 
چوب مورد استفاده برای کلاف مبل در قسمت های دسته، پایه و تاج میبایست یکسان باشد و از چوب های با کیفیت بالا نیز گردو، راش یا روس و بلوط استفاده شود، در ضمن قسمت های منبت کاری نیز میبایست هماهنگ، مرتب و فاقد شکستگی باشد.
 از فوم سرد یا اسفنج 30 یا 35 کیلویی برای نشیمن مبل استفاده میشود. پارچه ایی که برای روی مبل نیز استفاده میشود لازم است باکیفیت و درجه یک باشد و دوخت آن حتما زیبا و تمیز باشد. 

مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر
design