فروشگاه میز ناهار خوری طلائیه
مهر
هر آنچه که باید در مورد سرویس اتاق خواب عروس بدانید

هر آنچه که باید در مورد سرویس اتاق خواب عروس بدانید


زمان مطالعه : 4 دقیقه

یکی از مهمترین اتفاقات و قطعا زیباترین آن در طول عمر انسان ها زمان ازدواج و آغاز زندگی مشترک است. از شیرین ترین این دوران بعد از نامزدی و عقد خرید جهیزیه و چیدمان منزل می باشد. جذابیت در چیدمان و دکوراسیون موجب شده تا زندگی در زیر یک سقف با گرمی و آرامش بیشتری همراه شود. یکی از حساس ترین لوازم در جهیزیه عروس که واقعا به چشم می آید، سرویس خواب عروس می باشد، مجموعه ای که نه تنها در سلامت و کیفیت خواب تاثیر دارد، بلکه بر سلامت روحی و روانی زوج های جوان تاثیر مستقیمی دارد. در این مقاله قصد داریم هر آنچه که باید در مورد سرویس اتاق خواب عروس بدانید. را مورد بررسی قرار دهیم خالی از لطف نیست تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

اجزاء سرویس خواب عروس

سرویس اتاق خواب عروس معمولا فضای یک اتاق را کامل ابه خود اختصاص می دهد و بعد از چیدمان سرویس خواب جایی برای دیگر وسایل نیست. این اجزاء شامل تخت خواب، کمد، درآور، پاتختی، پاف، میز و صندلی آرایش می باشد. که در ابعاد و رنگ های خاص و بی نظیر ساخته شده اند که هر شخص بسته به سلیقه خود می تواند سرویس خواب را خریداری کند.

تخت خواب

 در سرویس اتاق خواب به جرات می توان گفت چشمگیرترین عنصر سرویس عروس، تختخواب است. در انتخاب تختخواب زوج ها بسیار حساس و دقیق هستند، چون می دانند که خاص و جذاب بودن تخت تمام لوازم را تحت الشعاع خود قرار می دهد. این موضوع موجب شده تا طراحان سرویس خواب روز به روز طرح های زیبا و جذابی را به بازار روانه کنند. معمولا ابعاد استاندارد برای تخت خواب عروس، 2 متر طول و عرض 135 تا 150 در نظر گرفته می شود.

پاتختی

یکی از اکسسوری های خاص و دکوراتیو در اتاق خواب و سوریس عروس پاتختی است. پاتختی برای اتاق خواب های کوچک و متراژ کم گزینه عالی محسوب می شود. اگر اتاق خوابتان فضای کافی برای قرار دادن میز یا وسیله دیگری برای گذاشتن تلفن همراه و لپ تاپ وجود ندارد، کاربردی ترین گزینه پاتختی است.

میز توالت

معمولا در اتاق خواب سرویس آرایش با تخت خواب ست طراحی و تولید می شود. میز توالت معمولا برای نظم دادن به لوازم آرایش عروس و داماد در اتاق خواب استفاده می شود و نمی توان نقش مهم آن را در سرویس خواب نادیده گرفت. میز توالت همراه باصندلی و آیینه می باشد، پیشنهاد ما استفاده از آیینه ای است که به صورت مجزا از میز باشد و بتوان در دیگر قسمت های اتاق خواب جایگذاری کرد. اما آیینه هایی متصل به میز توالت در زمان جابجایی با مشکل کمتری همراه هستند.

کمد درآور

قرار دادن کمد در اتاق خواب کاملا سلیقه ای و بسته به فضای اتاق دارد. اگر اتاق خواب شما دارای فضای کمی ست نیازی به استفاده از کمد نیست می توانید از کشوهای تخت و حتی میز توالت استفاده و لوازم خود را سروسامان بدهید.

0 دیدگاه برای این مقاله ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

iranian carpet & rug

پشتیبانی وبسایت تخصصی فروش مبل

iranian carpet & rug

سلام 👋

می‌تونید از طریق پیام در واتس‌اپ در اسرع وقت به پاسخ پرسشتان برسید. باتشکر از برقراری تماس با ما

iranian carpet & rug
شروع چت در واتس اپ