فروشگاه میز ناهار خوری طلائیه
آذر
ویژگی های میز جلو مبلی اداری که باید بدانید

ویژگی های میز جلو مبلی اداری که باید بدانید


زمان مطالعه : 4 دقیقه

یکی از مهم ترین تجهیزات در فضای کار و اداری مبلمان و میز اداری می باشد. میز و مبلمان اداری متناسب با وضعیت هر شغلی متفاوت است، اما میز های جلو مبلی اداری معمولا در تمام فضاهای اداری و دفاتر مهندسین و پزشکان به یک شکل بوده و بیشتر برای قرار دادن کتاب، کاتالوگ و مجله استفاده می شود، اما همین میزهای جلو مبلی نیز باید خصوصیات خاص خود را داشته باشند، تا در زمان استفاده بدون هیچگونه مشکلی از آن استفاده شود. در این مقاله قصد داریم در مورد موضوع ویژگی های میز جلو مبلی اداری که باید بدانید صحبت کنیم، خالی از لطف نیست تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

علت استفاده از میز جلو مبلی اداری

همانطور که بارها مشاهده کرده اید در تمام فضاهای اداری، دفاتر مهندسی و مطب پزشکان علاوه بر صندلی و کاناپه، سرویس مبلمان از چند میز کوچک و میز بزرگ تشکیل شده که به میزهای کوچک میز عسلی و به میزهای بزرگتر میز جلو مبلی گفته می شود. اما در فضاهای اداری میزعسلی حذف شده ولی میز های جلو مبلی برای قرار دادن وسایل تزیینی، اکسسوری، وسایل پذیرایی، کاتالوگ، مجله و گاهی اوقات لپ تاپ استفاده می شود. بسته به نوع استفاده و فضا استفاده از میزهای جلو مبلی اداری متفاوت بوده و باید در انتخاب آن دقت کرد ویژگی های میز جلو مبلی در زمان خرید عبارتند از؛

ارتفاع میز جلو مبلی اداری

از مهمترین ویژگی ها و خصوصیات میز های جلو مبلی تناسب ارتفاع و بلندی میز نسبت به مبلمان می باشد. در زمان خرید میزجلو مبلی اداری دقت داشته باشید که ارتفاع میز جلو مبلی با قسمت نشیمن مبل باید متناسب با اندازه قسمت نشیمن باشد. اما حالت استاندارد و ایده آل این میزها حدود 5 سانتی متر بلندتر از مبلمان است تا افراد به راحتی بتوانند از میز جلو مبلی استفاده کنند. در صورتی که مبلمان استاندارد باشد، ارتفاع میز جلو مبلی بین 40 تا 50 سانتی متر ایده آل ترین اندازه است، برای اندازه گیری دقیق و تناسب میز جلو مبلی و مبل کافیست ارتفاع قسمت نشیمن را اندازه گرفته و بر اساس اندازه گیری انجام شده میز را انتخاب کنید.
رنگ میز
زیبایی و جلوه دکوراسیون و هر شیء دیگری با رنگ نمایان می شود. قدرت رنگ آنقدر زیاد است که بیشتر فروشندگان عقیده دارند رنگ تاثیر زیادی در احساسات کارکنان، خریداران و ارباب رجوع دارد. این موضوع باعث شده تا رنگ تجهیزات اتاق مدیریت، سالن انتظار و... با دقت بیشتری انتخاب شود. تناسب در این تجهیزات فقط در ست بودن رنگ ها خلاصه نمی شود، تضاد هم می تواند هارمونی خاصی را به فضا هدیه دهد. به عنوان مثال در دکوراسیون مدرن استفاده از میز سفید در کنار مبلمان چرم گزینه عالی محسوب می شود.
مدل میز جلو مبلی
داشتن تناسب میز جلو مبلی با سبک چیدمان و مبلمان دارای اهمیت زیادی ست، به عنوان نمونه اگر سبک میز مدیریت کلاسیک انتخاب می شود، حتما میز جلو مبلی نیز کلاسیک انتخاب شود و تضاد در مدل میز و مبلمان برای تمام فضاها ناخوشایند و نازیبا خواهد بود.
در فضای مدرن از مبل چستر اداری همراه با جلو مبلی دارای تناسب بوده و قطعا میزهای جلو مبلی چستر با روکش چرم لمسه کاری در بدنه با مبل های چستر اداری تناسب ایده آلی است.

0 دیدگاه برای این مقاله ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

iranian carpet & rug

پشتیبانی وبسایت تخصصی فروش مبل

iranian carpet & rug

سلام 👋

می‌تونید از طریق پیام در واتس‌اپ در اسرع وقت به پاسخ پرسشتان برسید. باتشکر از برقراری تماس با ما

iranian carpet & rug
شروع چت در واتس اپ