فروشگاه میز ناهار خوری طلائیه
آذر
آشنایی با انواع مبل تخت خواب شو باکس دار

آشنایی با انواع مبل تخت خواب شو باکس دار


زمان مطالعه : 4 دقیقه

انسان ها در طول روز به فعالیت و کار مشغول هستند و در شب برای استراحت به اتاق خواب و تخت پناه می برند، تا خستگی روزانه را از تن به در و انرژی کامل را برای فعالیت فردا کسب کنند. اما تخت خواب باید برای افراد رفاه و آسایش کامل را فراهم کند و به گونه ای نباشد که بعد از بیدار شدن از خواب کسل و خسته باشد. همانطور که می دانید در اثر افزایش جمعیت خانه ها کوچک و تبدیل به آپارتمان شده اند و قطعا فضای اتاق خواب کوچک تر شده است. اما آیا می توان در این فضای کوچک از تخت خواب مورد علاقه خود استفاده کرد؟ در این مقاله قصد داریم آشنایی با انواع مبل تخت خواب شو باکس دار را مورد بررسی قرار دهیم، از شما دعوت می کنیم همراه ما باشید.

خصوصیان مبل تخت خواب شو باکس دار

یکی از خصوصیات مبل های تخت خواب شو استفاده آسان و راحت آن در فضای پذیرایی و اتاق خواب می باشد، شما می توانید از این مبل ها در هر فضایی استفاده کنید.
اما مبل های تخت خواب شو باکس دار، از تعدادی جعبه های کوچک و بزرگ تشکیل شده اند و با توجه به نوع طراحی مبل و یا بلند کردن قاب چوبی، این جعبه ها در دسترس هستند. این مزیت باعث شده تا به راحتی کوسن و بالشت در آن قرار بگیرد.
یکی دیگر از مزیت های مبل تخت خواب شو، نوع طراحی و استفاده آن برای فضاهای کوچک است. این مبل ها برای خانه های آپارتمانی که فضای کوچکی دارند و حتی ممکن است اتاق خواب نداشته باشند، مناسب ترین گزینه محسوب می شود. ضمنا بعضی از انواع تخت های راحتی، تخت خواب دوم دارند، بدین گونه که بعضی از کشوهای تخت، شامل یک چهار چوب چوبی بوده و در صورت نیاز می توان با کشیدن کشوها به طرف عقب و گذاشتن تشک مناسب روی آن به عنوان تخت استفاده کرد. از این نوع تخت معمولا در اتاق کودک زمانی که میهمان دارید و شب در منزل شما هستند این گزینه عالی ترین گزینه محسوب می شود.

مزایای استفاده از مبل تخت خواب شو

علاوه بر خصوصیاتی که در بالا برای مبل تخت خواب شو گفته شد، شما دیگر نیازی به استفاده از کمد دیواری برای نگه داشتن ملحفه و بالشت ندارید. مبل تخت خواب شو باکس دار عالی ترین گزینه برای خانه های کوچک و خانواده های پر جمعیت می باشد.
معمولا در مبل های تخت خواب شو دارای سیستم مکانیزه محفظه جداگانه ای برای باکس تشک در نظر گرفته شده، اما بعضی از تخت های تاشو محفظه جداگانه نداشته و فضای زیادی را اشغال می کنند. ولی معمولا فضای ذخیره سازی در قسمت زیر مبل قرار دارد که از دیدها پنهان است.

تفاوت مبل های تخت خواب شو افقی و عمودی

همانطور که در بالا اشاره کردیم مبل های تخت خواب شو دارای محفظه و باکس مخفی در دو نوع عمودی و افقی هستند که با توجه به نیازتان می توانید سفارش دهید. درحقیقت مبل تخت خواب شو عمودی، دقیقا برابر با عرض مبل راحتی شماست و شما به اندازه عرض تخت فضا ندارید بلکه به اندازه عرض مبل راحتی فضای استراحت در اختیار شماست. این موضوع کاملا سلیقه ای بوده و شما متناسب با فضای منزلتان می توانید انواع مبل تخت خواب شو را سفارش و خریداری کنید.

0 دیدگاه برای این مقاله ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

iranian carpet & rug

پشتیبانی وبسایت تخصصی فروش مبل

iranian carpet & rug

سلام 👋

می‌تونید از طریق پیام در واتس‌اپ در اسرع وقت به پاسخ پرسشتان برسید. باتشکر از برقراری تماس با ما

iranian carpet & rug
شروع چت در واتس اپ