فروشگاه میز ناهار خوری طلائیه
مهر
تاثیر و نقش میز تلویزیون در دکوراسیون داخلی

تاثیر و نقش میز تلویزیون در دکوراسیون داخلی


زمان مطالعه : 4 دقیقه

در بدو ورود به هر منزلی نگاه همه افراد ناخودآگاه به نقطه کانونی و وسیله ای که در مقابل در قرار گرفته گره می خورد. پس نقطه کانونی نشان دهنده سلیقه و اوج ذوق و هنر صاحبخانه است، در نقطه کانونی می توان از هر نوع اکسسوری و تجهیزاتی استفاده کرد، اما اولین عنصر که بیشتر خانواده ها ترجیح می دهند در نقطه کانونی قرار بگیرد، تلویزیون است، خود تلویزیون به تنهایی جذابیتی ندارد و اکسسوری و میز می تواند جذابیت آن را صد چندان کند. در این مقاله قصد داریم به تاثیر و نقش میز تلویزیون در دکوراسیون داخلی بپردازیم، با ما همراه باشید.

اهمیت میز تلویزیون

یکی از کار امد ترین لوازم در نگهداری وجلوه دادن تجهیزات صوتی و تصویری میز تلویزیون است. میز تلویزیون در بیشتر منازل نقش نقطه کانونی را بر عهده دارد و به عنوان اصلی ترین پارامتر متناسب با فضای منازل خریداری می شود. اگر یک فضای کلاسیک و لوکس و اشرافی برای منزلتان در نظر دارید قطعا یک میز شیشه ای خواسته شما را برآورده نمی کند و با سبک چیدمان شما هماهنگ نیست. پس متوجه اهمیت میز تلویزیون در زیبایی و سبک منزل شدید در ادامه به پارامترهایی که در زمان خرید میز تلویزیون باید به آن اهمیت بدهید می پردازیم.
میز تلویزیون و فضا
یکی از نکات مهم و اساسی که در زمان خرید میز تلویزیون باید به آن اهمیت زیادی بدهید، دقت به فضا و متراژ منزلتان است. اگر فضای منزلتان کوچک و آپارتمانی ست و برای قرار دادن میز تلویزیون ارتفاع کاملی ندارید، توصیه می کنیم میز تلویزیونی خریداری کنید که دارای ابعاد کوچک تری باشد. با این انتخاب تلویزیون در یک فضای کوچک سرو سامان می گیرد.
 در زمان خرید میز تلویزیون به تم رنگی و هارمونی میز توجه زیادی داشته باشید، به عنوان نمونه اگر رنگ مبلمان سفید و پرده ها را روشن انتخاب کرده اید، میز تلویزیون مشکی رنگ انتخابی جذاب و ایده آل است. این ترکیب رنگی سایه مانند هارمونی خاصی به فضا بخشیده و یک تنالیته جذابی را به وجود می آورد. حتما در زمان خرید میز تلویزیون به سبک وسایل و چیدمان منزلتان دقت داشته باشید.

سبک نوستالژی در خرید میز تلویزیون

یکی از سبک های جذاب که قطعا همگان رابه گذشته های دور و خاطرات زیبای بچگی می برد نوستالژیک است. دکوراسیون نوستالژیک بیشتر در سبک های روستیک و کلاسیک کاربرد دارد. شما می توانید در این دکوراسیون با توجه به علاقه مندی های خود لوازم و وسایل تهیه کنید. با کمترین هزینه یک قطعه چوب به منزلتان بیاورید و به عنوان رو میزی و یا جا کلیدی استفاده و حس و حال جنگل را به فضای خانه تان هدیه کنید.
اگر علاقه دارید که دکوراسیون منزلتان با سبک نوستالژیک و کلاسیک همخوانی داشته باشید می توانید به سراغ میزهای تلویزیون چوبی بروید که بیشتر طراحی آن از چوب می باشد، در این میزها به اندازه کافی از هنر منبت کاری روی سطح چوب استفاده شده و هنر منبت کاری تا حد زیادی فضای شما را لوکس و اشرافی جلوه می دهد. هر چقدر به دنبال سادگی و قدیمی بودن هستید می توانید آن را در میزهای تلویزیون چوبی پیدا کنید. قطعا دکوراسیون سنتی یکی از نمادهای اصلی قدیمی در چیدمان منازل و استفاده از میز تلویزیون چوبی می باشد.

سبک مدرن در خرید میز تلویزیون

همانطور که تمام انسان ها با هم متفاوت هستند، علایق و سلیقه ها نیز متفاوت و متنوع است. اگر قصد دارید میز تلویزیونی متناسب با هنر و مد روز اروپا خریداری کنید، قطعا باید با سبک های کلاسیک و نوستالژی خداحافظی کنید. چون این سبک ها با سبک مدرن اروپا کاملا غریبه و متضاد است.
در سبک مدرن شما میز تلویزیونی خریداری می کنید که طرح و تم رنگی آن بسیار با دیگر سبک ها متفاوت بوده و سبک و دکوراسوین منزلتان را به چیدمان اروپایی و مدرن نزدیک تر می کند. 
همه ما علاقه داریم چیدمان منزلمان و سبک آن در بین دیگران برتر و خاص باشد و هیچ کجا سبک چیدمان منزلمان یافت نشود، با کمی خلاقیت و سلیقه می توانید به این خواسته خود برسید. میز تلویزیون مدرن یکی از پارامترهای اصلی برای داشتن یک سبک برتر محسوب می شود، زیرا تم رنگی متفاوتی داشته و این میزها قابلیت تا شدن را دارند. نکته جالبی که در مورد میزهای تلویزیون مدرن باید بدانید اینکه شما می توانید میزی انتخاب و خریداری کنید که دو طرف آن از نظر ارتفاع متفاوت بوده و یک قسمت آن را به عنوان شلف دیواری استفاده نمایید. البته میزهای تلویزیون دیواری نیز در همین مدل و سبک طراحی شده اند.

0 دیدگاه برای این مقاله ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

iranian carpet & rug

پشتیبانی وبسایت تخصصی فروش مبل

iranian carpet & rug

سلام 👋

می‌تونید از طریق پیام در واتس‌اپ در اسرع وقت به پاسخ پرسشتان برسید. باتشکر از برقراری تماس با ما

iranian carpet & rug
شروع چت در واتس اپ