مبلمان قهوه ای با چه رنگی ست می شود؟

مبلمان قهوه ای با چه رنگی ست می شود؟

یکی از منعطف ترین و پر طرفدارترین رنگ ها در دکوراسیون داخلی و چیدمان رنگ قهوه ای ست. اما همانطور که می دانید رنگ قهوه ای در دسته رنگ های گرم و خنثی بوده و به تنهایی محیطی تیره و کسل کننده ایجاد می کند. اما اگر رنگ قهوه ای با دیگر رنگ ها ست شود، حس شادابی و زیبایی خاص و منحصر به فردی به فضا می بخشد. در این مقاله قصد داریم در مورد سوال مبلمان قهوه ای با چه رنگی ست می شود؟ نکات جذابی را بیان کنیم خالی از لطف نیست تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

ترکیب رنگ قهوه ای

رنگ قهوه ای از ترکیب دو رنگ سیاه و نارنجی به دست می آید و در دسته رنگ های تیره و خنثی قرار دارد. از نظر روانشناسان این رنگ به محیط اطراف  حس آرامش و امنیت را انتقال می دهد. از رنگ قهوه ای معمولا در محیط های کاری نیز استفاده می شود و افراد تحت تاثیر این رنگ تصمیمات جدی و خوبی می گیرند.

خصوصیات و ویژگی های رنگ قهوه ای

رنگ قهوه ای با اینکه در دسته رنگ های گرم و خنثی قرار دارد، اما استفاده از آن دارای محاسن زیادی است که عبارتند از؛
رنگ قهوه ای  قابلیت ست شدن با تمام سبک دکوراسیون ها از سنتی تا مدرن را دارد.
رنگ قهوه ای به راحتی با تمام رنگ ها ست می شود.
این رنگ تابع مد نست و همیشه مد و به روز است.
مهم ترین ویژگی رنگ قوه ای از نظر خانم ها تمیز کردن راحت و آسان وسایل قهوه ای رنگ است.

رنگ قهوه ای با چه رنگی ست می شود؟

یکی از رنگ های پر کاربرد در دکوراسیون داخلی قهوه ای ست و با ترکیب شدن با رنگ های مکمل می تواند تداعی کننده محیط های زیبا و چشم نواز باشد. رنگ هایی که با مبلمان قهوه ای ست می شوند عبارتند از؛
ست قهوه ای کرم
یکی از شیک ترین و خاص ترین ست های مبلمان، کرم و قهوه ای می باشد. اگر علاقه دارید که فضای شما خاص و خیره کننده باشد از رنگ کرم به عنوان مکمل و روشن کننده فضا استفاده کنید. رنگ های کرم مایل به زرد و کرم با تم قهوه ای به خوبی ست و هماهنگ می شوند. البته این ست دارای انعطاف پذیری کمی بوده ولی خاص و منحصر به فرد بوده و محیط پذیرایی شما را فوق العاده شیک و جذاب جلوه می دهد. 
ست قهوه ای و سفید
تضاد رنگی بین سفید و قهوه ای جذابیت خاص و فوق العاده ای به وجود می آورد. استفاده از این دو رنگ در کنار هم باعث ایجاد تعادل و انتقال حس راحتی و آرامش به انسان می شود. از جذابیت های این ست می توان به مجزا دیده شدن رنگ ها به صورت مجزا اشاره کرد. ست قهوه ای سفید در تمام سبک های مدرن و کلاسیک رواج دارد.
ست قهوه ای و سفید یخچالی حس دراماتیک و خاصی را به وجود می آورد و حس به استقبال مهمان را به فضای خانه انتقال می دهد. این ست نیز در دو سبک رایج کلاسیک و مدرن استفاده می شود.
ست قهوه ای و مسی
رنگ قهوه ای و مسی در یک پالت رنگی قرار دارد و شما می توانید در دکوراسیون خود از رنگ مسی به عنوان سایه استفاده کنید. استفاده از این ست باعث بزرگ تر جلوه دادن فضا می شود.
 

دیدگاهتان را درباره این مطلب بنویسید

نام و نام خانوادگی: *

شماره موبایل: *

ایمیل:

دیدگاه: *

دیدگاه کاربران

design